ASP Otomasyon A.Ş.
Adres: Barbaros Mh. Başkan Sk. No: 14/2 Üsküdar - İstanbul
Telefon: +90 (216) 342 3206
Telefon: +90 (216) 342 3355
E-mail: [email protected]
İletişim Formu

İletişim Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.

Euromap 63 Plug-in

Enjeksiyon kalıplama makineleriyle haberleşme için kullanılan Euromap 63 standardının OPC Router ile okuma/yazma haberleşmesini sağlar.

Ücretsiz Demo

Genel Bilgi

Euromap 63

Euromap 63 standardı, Euromap 77'nin öncülüdür ve plastik enjeksiyon makineleri ile veri alışverişini dosyalar yoluyla tanımlar. Euromap 63 eklentisi ile OPC Router, standartta tanımlanan plastik enjeksiyon makinesine dosya işlemeyi uygular. Euromap eklentisi sözde istek dosyalarını yazar ve yanıt dosyalarını kabul eder. İşlenen dosyalar arşivlenir. OPC Router eklentisi, kullanıcıyı önceden tanımlanmış transfer mekanizmaları boyunca yönlendirir.
Eklenti, özellikle ilgili verilerin özel olarak tasarlandığı tarif ve parametre aktarımları gibi özel Euromap 63 uygulamalarının uygulanması için uygundur. Standartlaştırılmış Euromap 63 veri noktalarının geri alınması için,  Kepware OPC Sunucusunun Euromap 63 sürücüsü iyi bir alternatiftir, çünkü ilgili dosyalar zaten burada tanımlanmıştır (daha önce ENGEL, FANUC, Krauss Maffai, Cincinnati Milacron, Sumitomo Demag, TOYO için mevcuttu).