ASP Otomasyon A.Ş.
Address: Barbaros Mh. Başkan Sk. No: 14/2 Üsküdar - İstanbul
Phone: +90 (216) 342 3206
Fax: +90 (216) 342 3355
E-mail: [email protected]
Contact Form

İletişim Formu

Please wait. E-mail is wrong. * marked fields mustn't blank. Your form has been send successfully. An error occurred please try again later.

OPC Router

OPC DA serverlar arasında kolaylıkla veri iletimi

Product Overview

Product Features

OPC Router Blog | Industry 4.0 Software News - Part 2

 

OPC Router, merkezi haberleşme platformunuz olarak, PLC'ler, veri tabanlerı, MES ve SAP sistemleri, yazıcılar, Excel dosyaları ve daha birçok uygulama arasında otomatik veri değişimi işlemini gerçekleştirir. Veri değişimi hem koşul tabanlı hem de olay tabanlı gerçekleştirilebilir. Herhangi bir kullanıcı, tag, haberleşme ve bağlı uygulama sınırı olmaksızın endüstriyel verilerinizi kontrol edebilirsiniz.

Kolay Kullanım

OPC Router sürükle ve bırak özelliği sayesinde oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Kullanıcıların ne otomasyon ne de bilişim teknolojileri uzamanı olmasını gerektirir. PLC seviyesinden SAP seviyesine verilerinizi veri kaynağınızı ve hedefinizi seçip istediğiniz koşulları belirleyerek kolay bir şekilde aktarabilirsiniz.

Standart Üretim Veri Ağı

OPC Router uygulamalar arası otomatik veri değişimini sağlarken aynı zamanda merkezi haberleşme platformu olma görevini üstlenerek tüm sistemlerinizi ve kendi başına çalışan çözümlerinizi tek bir noktada toplar.

Endüstri 4.0'ın olmazsa olmaz yazılımı

Örneklem izleme ve son derece güvenilir görsel konfigürasyon, OPC Router'ı Endüstri 4.0 projeleriniz için hızlı ve verimli bir yol gösterici ve güvenilir bir yardımcı olarak bir numaralı tercihiniz yapar.

Net grafiksel kullanıcı arayüzü size mükemmel bir genel bakış sağlar ve bu sayede bağlantılarınızı her zaman kolayca anlayabilirsiniz. Durum ekranında, aktif veri aktarımlarınızı canlı olarak izleyebilir ve gerçek değerleri görüntüleyebilirsiniz.

OPC Router, bünyesindeki eklentiler ile çeşitli sistmeler arasında haberleşme sağlar. Her bir eklenti veri kaynağı ve hedefiyle alakalı olan özel gereksinimlere göre yapılandırılır. Projenizi gerçeklemek için tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan eklentileri lisanslamaktır. Sonrasında birbirine bağlı sistemlerinizle birlikte işletmeniz Endüstri 4.0 standartlarına uygun hale gelecektir.

Kazanılan Faydalar:

Veri aktarımınızı otomatik ve standart hale getirerek maliyet ve zamandan tasarruf edin.

  • Kolay: Bağlantıları görüntülemek için basit ve modern grafik arayüz
  • Güçlü: Tüm endüstriyel haberleşme ihtiyaçları için tek uygulama
  • Ölçeklenebilir: Sadece ihtiyacç duyulan eklentileri kullanma
  • Geçmiş: Veri aktarımlarını ve olayları kaydetme ve görselleştirme
  • Standartlaştırma: Gereksiz veri aktarımını önleyerek zamandan ve maliyetten tasarruf etme
  • Kapsamlı: Farklı ve özel bağlantılar için birçok eklenti
  • Bağımsız: Programlamaya ihtiyaç duymaksızın yeni bağlantılar oluşturma
  • Genişletilebilir: Gelecek yeni eklentiler ile haberleşme ağınızı genişletme

Tüm modüllerin açık olduğu demoyu formu doldurarak indirebilirsiniz.

 

                                                                            

Resources

Support

Getting Started

It’s easy to get started with KEPServerEX, with only three steps needed for deployment and licensing. Download KEPServerEX.

Select from Kepware's library of more than 150 device drivers, client drivers, and plug-ins.

Purchase the product, and then manage your software licenses and hardware key certificates through the

Demo Downloads

Kepware offers free demo downloads for all of our software products, including KEPServerEX. Demonstration software is fully functional and only limited in its runtime to 2-hour periods.

Channel, Device, and Tag counts are unlimited. If further testing or proof of concept is required, please contact our Sales department to extend your free trial period.