ASP Otomasyon A.Ş.
Adres: Barbaros Mh. Başkan Sk. No: 14/2 Üsküdar - İstanbul
Telefon: +90 (216) 342 3206
Telefon: +90 (216) 342 3355
E-mail: [email protected]
İletişim Formu

İletişim Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.

ThingWorx Kepware Edge

Dağıtılmış cihazları kritik uygulamalara ve sistemlere güvenilir ve güvenli bir şekilde bağlayın.

Ücretsiz Demo
ThingWorx Kepware Edge

Genel Bilgi

ThingWorx Kepware Edge, KEPServerEX'in en değerli özelliklerinin Linux tabanlı ortamlarda kullanılmasına izin vererek doğrudan makinenin, cihazın ya da sensörün bulunduğu yerde bağlantı kurulmasını sağlar. Ürün, yerel, uzak ve bulut tabanlı uygulamalara veya platformlara bağlanmak için OPC UA veya MQTT gibi güvenli, verimli ve IoT'ye hazır protokolleri kullanır. ThingWorx Kepware Edge, coğrafi olarak dağıtılmış cihazlara ve makinelere daha iyi bağlantı için değerli Kepware işlevselliğinin esnek bir şekilde kullanılmasını sağlar.

ThingWorx Kepware Edge, önde gelen Endüstriyel IoT platformu olan ThingWorx'e yerel bağlantı sunar. Kullanıcılar ThingWorx'e bağlanarak, hızlı ve programlı bir şekilde endüstriyel verilerine zengin içerikler ekleyebilir ve bunları yararlı bilgilere dönüştürebilirler.

thingworx-kepware-edge-parallel-graphic

Ürün Özellikleri

      Uzak cihazların bağlanması kesinlikle zordur. Mühendisler güvenilir olmayan bağlantılar, eski protokoller, karmaşık güvenlik gereksinimleri ve özel ağlarla mücadele eder. ThingWorx Kepware Edge, kullanıcıların ağlarının ucunda kullanıma hazır bağlantı kurmalarını sağlar.      
 

Kaynaklar

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemleri

• Ubuntu 18.04 LTS