ASP Otomasyon A.Ş.
Adres: Barbaros Mh. Başkan Sk. No: 14/2 Üsküdar - İstanbul
Telefon: +90 (216) 342 3206
Telefon: +90 (216) 342 3355
E-mail: info@opcturkey.com
İletişim Formu

İletişim Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.

Allen-Bradley Unsolicited Ethernet

Allen-Bradley Unsolicited Ethernet driverı KEPServerEX ile uyumlu çalışarak OPC/DDE client uygulamaları ve Allen-Bradley PLC-2 kontrolörleri arasındaki veri alışverişini Ethernet yoluyla sağlar.

Ücretsiz Demo

Genel Bilgi

Allen-Bradley Unsolicited Ethernet driverı KEPServerEX ile uyumlu çalışarak OPC/DDE client uygulamaları ve Allen-Bradley PLC-2 kontrolörleri arasındaki veri alışverişini Ethernet yoluyla sağlar. Unsolicited driver, OPC client uygulamasına networkteki bir Allen-Bradley cihazı gibi görünmesine izin verir. Slave modu Allen-Bradley masterdan servera veri aktarımı sağlar. As with any slave device, the Allen-Bradley Unsolicited driver masterdan veri okuma/yazma isteği olduğunda veri transferini gerçekleştirir. KEPServerEX, client talebine göre data toplamayı otomatik bir biçimde en verimli düzeye getirir. Veri bütünlüğü kapsamlı hata yönetimi sayesinde sağlam bir şekilde sağlanmaktadır.

ÖZELLİKLER

  • Tek simule edilmiş bir Allen-Bradley PLC-2 gibi davranır
  • Simule edilmiş PLC-2'ye herhangi bir anda 256'ya kadar cihaz bağlanabilir
  • Sockets used by incoming connections are aged according to activity level Gelen bağlantılar tarafından kuulanılan soketler aktivite durumuna göre yaşlanadırılırlar
  • Tüm başlıca memory ve data tiplerini destekler

 

DESTEKLENEN CİHAZLAR

  • PLC-2 tipi komutlar göndermeye programlanmış tüm Allen-Bradley PLC'ler.