ASP Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Adres: Barbaros Mh. Başkan Sk. No: 14/2 Üsküdar - İstanbul
Telefon: +90 (216) 342 3206
Telefon: +90 (216) 342 3355
E-mail: info@opcturkey.com
İletişim Formu

İletişim Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.

GE EGD

GE Intelligent Platforms EGD driver KEPServerEX ile uyumlu şekilde çalışarak OPC clientları ve GE PLC ailesi arasındaki veri aşıverişini Ethernet Global Data Unicast ve Multicast paketleri kullanarak sağlar.

Ücretsiz Demo

Genel Bilgi

GE Intelligent Platforms EGD driver KEPServerEX ile uyumlu şekilde çalışarak OPC clientları ve GE PLC ailesi arasındaki veri aşıverişini Ethernet Global Data Unicast ve Multicast paketleri kullanarak sağlar. Bu driver hem üretici hem de tüketici haberleşmelerini destekler ve standalone EGD cihaz olarak davranış sergileyebilir. Bu özelliği kullanarak her PC bir EGD cihaz konumuna geçebilir ve Unicast veya Multicast UDP paketlerini kullanarak veri transferini sağlayabilir.

GE EGD driver KEPServerEX'in Automatic Tag Database Generation özelliklerini destekler. Veri bütünlüğü kapsamlı hata yönetimi sayesinde sağlam bir şekilde sağlanmaktadır.

ÖZELLİKLER

  • Otomatik Tag Oluşturma
  • Unicast ve MultiCast UDP Ethernet Bağlantısı
  • Desteklenen Memory Tipleri: I, Q, G, M, T, S, R, AI, AQ
  • Tüm data tipleri desteklenir

 

DESTEKLENEN CİHAZLAR

  • EGD Desteğiyle 90-30 Serisi
  • EGD Desteğiyle 90-70 Serisi