ASP Otomasyon A.Ş.
Adres: Barbaros Mh. Başkan Sk. No: 14/2 Üsküdar - İstanbul
Telefon: +90 (216) 342 3206
Telefon: +90 (216) 342 3355
E-mail: [email protected]
İletişim Formu

İletişim Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.

Haberler

Bakım anlaşması süreçlerinde iyileştirme yapmak amacıyla anket düzenledik!

OPC Günleri etkinlik serimizin onuncu etkinliğini 25 Şubat 2020 tarihinde Hilton Bursa'da gerçekleştirdik.

OPC Günleri etkinlik serimizin dokuzuncu etkinliğini 22 Ekim 2019 tarihinde Hilton İstanbul Bakırköy'de gerçekleştirdik.

Kepware’in endüstriyel bağlanabilirlik çözümleri KEPServerEX’in yeni sürümü 6.7’de yer alan yeni güvenlik artırımları, Configuration API geliştirmeleri ve sürücülerindeki iyileştirmeler ile birlikte gelişmeye devam ediyor.

OPC Günleri etkinlik serimizin sekizinci etkinliğini 30 Nisan 2019 tarihinde HiltonSA, Ankara'da gerçekleştirdik.

OPC Günleri etkinlik serimizin yedinci etkinliğini 15 Ocak 2019 tarihinde Divan Hotel, Adana'da gerçekleştirdik.

Kepware’in endüstriyel bağlanabilirlik çözümleri KEPServerEX’in yeni sürümü 6.6’nın yeni sürücüleri ve güvenlik artırımları ile birlikte gelişmeye devam ediyor.

ASP Otomasyon - OPCTurkey ailesi olarak, sponsor olduğumuz HidroAna ekibinin mutluluğunu paylaşıyoruz.

KEPServerEX, yeni yayınlanan 6.5 sürümü ile bitlikte, kullanıcılara daha güvenli bir haberleşme platformu sağlıyor ve kullanıcıların bağlantı yeteneklerini geliştiriyor.

OPC Günleri etkinlik serimizin altıncı etkinliğini 2 Mayıs 2018 tarihinde Hilton Moda, İstanbul'da gerçekleştirdik.

KEPServerEX V6.4 yeni MQTT Client driver'ı, ve yeni performans özellikleri ile platform entegrasyon özelliğini genişletiyor.

OPC Günleri etkinlik serimizin beşinci etkinliğini, 12 Aralık 2017 tarihinde Hilton Moda, İstanbul'da gerçekleştirdik.

KEPServerEX V6.3 driver güncellemeleri ile birlikte birçok farklı sektör için endüstriyel haberleşme ve Nesnelerin İnterneti (IoT) bağlantısı sunuyor.

KEPServerEX V6.2 driver güncellemeleri ile birlikte birçok farklı sektör için endüstriyel haberleşme ve Nesnelerin İnterneti (IoT) bağlantısı sunuyor.

OPC Günleri etkinlik serimizin dördüncü etkinliğini, 9 Mayıs 2017 tarihinde İzmir'de gerçekleştirdik.

KEPServerEX V6.1 yeni driver ve driver güncellemeleri ile birlikte birçok farklı sektör için endüstriyel haberleşme ve Nesnelerin İnterneti (IoT) bağlantısı sunuyor.

OPC Günleri etkinlik serimizin üçüncü etkinliğini, 20.12.2016 tarihinde Otomotiv sektörüne yönelik olarak gerçekleştirdik.

KEPServerEX 5.21 Sürümü Yayınlandı! KEPServerEX yeni çıkan 5.21 sürümüyle birçok farklı sektör için yeni cihaz geliştirmeleri ve Nesnelerin İnterneti (IoT) bağlantısı sunuyor.

25.04.2016 tarihinde İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü'nde Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölüm öğrencileri ile bir araya geldik.

OPC Günleri etkinlik serimizin ikinci etkinliğini, 02.02.2016 tarihinde Petrol ve Doğalgaz sektörüne yönelik olarak gerçekleştirdik.

OPC Günleri etkinlik serimizin ilkini, 24.12.2015 tarihinde Gıda ve İçecek sektörüne yönelik olarak gerçekleştirdik. Sektörde Türkiye'nin önde gelen firmalarının katıldığı etkinlikte, OPC'nin temelleri ve günümüz OPC teknolojisi üzerine tartışma fırsatı bulduk.

ASP Otomasyon ekibi olarak Makine Mühendisleri Odası' nın 22 Ekim Cuma günü İstanbul Teknik Üniversitesi' nde düzenlemiş olduğu Endüstriyel Otomasyon Sempozyumu' ndaydık.

Fuar Tarihi: 20 - 25 Aralık 2015
Fuar Yeri: İstanbul / CNR Expo
Konum: Z01