ASP Otomasyon A.Ş.
Adres: Barbaros Mh. Başkan Sk. No: 14/2 Üsküdar - İstanbul
Telefon: +90 (216) 342 3206
Telefon: +90 (216) 342 3355
E-mail: [email protected]
İletişim Formu

İletişim Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.

SAP Plug-in

OPC Router SAP Plug-in ile SAP sistemine MII modülü olmaksızın bağlanabilir ve OPC den almış olduğunuz verileri SAP sistemine aktarır. SAP RFC,BAPI ve IDOC sistemlerine çift yönlü haberleşme sağlar.

Ücretsiz Demo

Genel Bilgi

SAP, dünyanın önde gelen ERP sistemlerinden biridir. Çeşitli endüstrilerde SAP sistemleri, bir şirkette sorunsuz iş döngüleri ve süreçleri sağlayan lider sistemdir. Bu, sipariş yönetiminden üretim yönetimine kadar tüm iş kategorilerini kapsar. Çeşitli SAP modülleri, birçok farklı görevi ile ilgili iş profiline uyacak şekilde yüksek oranda belirtilerek iş akışlarının mümkün olan en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Üretim ortamlarında OPC Router, PP (Üretim Planlama ve Kontrol) veya PP-PI (Üretim Planlama - Proses Endüstrileri) veya PM (Tesis Bakım ve Hizmet Yönetimi), QM (Kalite Yönetimi) veya EWM (Genişletilmiş Depo yönetimi).

SAP'ye erişmek için gerekli tüm  SAP arayüzleri , RFC, BAPI ve IDoc ile bağlanabilirlik sunan OPC Router aracılığıyla kullanıma sunulur. Böylelikle SAP verileri, diğer sistemlere birden çok şekilde dağıtılabilir ve aktarılabileceği gibi, diğer sistemlerden SAP'ye de aktarılabilir.

Bir OPC Router ile SAP Bağlantısı Örneği Aşağıdaki Gibidir.