ASP Otomasyon A.Ş.
Adres: Barbaros Mh. Başkan Sk. No: 14/2 Üsküdar - İstanbul
Telefon: +90 (216) 342 3206
Telefon: +90 (216) 342 3355
E-mail: [email protected]
İletişim Formu

İletişim Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.

Telegram Messenger Plug-in

OPC Router'da uygulamaya özel sorgular ve aktiviteler yapılandırılabilir. Üretim sisteminize kolayca uygun bir uzaktan erişim oluşturabilir ve kullanıcılara istisnai durumlarda hızlı tepki ve üretim verilerine kolay erişim imkanı sunabilirsiniz.

Ücretsiz Demo

Genel Bilgi

 

Telegram Bot Programlama

Akıllı telefonlar mevcut olduğundan, endüstriyel süreçlere uzaktan erişim için tamamen yeni olanaklar ortaya çıktı. Akıllı telefonla mümkün olan etkileşimler çeşitli uygun yollarla tasarlanabilir ve basit metin bildirimlerinin ötesine geçebilir.
İle  Telgraf Bot bağlantısı , OPC Yönlendirici "sağlayan Telgraf endüstriyel süreç (bkz ile bağlantılı olduğu" haberci  video ). Botun kimliği doğrulanmış kullanıcıları mesajlar, yani alarmlar, üretim mesajları, çalışma durumları ( push bildirimleri ) alabilir, ancak Telegram Botu aracılığıyla eylemleri aktif olarak  tetikleyebilir.. OPC Router'da uygulamaya özel sorgular ve aktiviteler yapılandırılabilir ve bunlar daha sonra kimliği doğrulanmış uzaktan erişim yoluyla akıllı telefondan çağrılır.  Üretim sisteminize
kolayca uygun bir uzaktan erişim oluşturabilir  ve kullanıcılara istisnai durumlarda hızlı tepkiler ve üretim verilerine kolay erişim imkanı sunabilirsiniz.

 

Bir Telegram İstemcisine mesaj gönderme örneği