ASP Otomasyon A.Ş.
Adres: Barbaros Mh. Başkan Sk. No: 14/2 Üsküdar - İstanbul
Telefon: +90 (216) 342 3206
Telefon: +90 (216) 342 3355
E-mail: [email protected]
İletişim Formu

İletişim Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.

SAP HANA Plug-in

Büyük veri uygulamaları için geliştirilmiş SAP HANA ile OPC Router arasında veri alışverişi sağlar.

Ücretsiz Demo

Genel Bilgi

SAP HANA® Veritabanı Bağlantısı

SAP ®  , HANA ile Büyük Veri uygulamaları için bir geliştirme platformu oluşturmuştur ve yüksek performanslı bir bellek içi veritabanı sağlar. SAP HANA içinde ilişkisel veritabanı ®  mağazalarında tüm çalışma belleğinde veriler ve bu nedenle büyük miktarlarda veriyi optimal erişim süreleri garanti edemez. SAP HANA veritabanı  sadece SAP ile uygulamalar için tasarlanmamıştır ® , aynı zamanda çeşitli yüksek performanslı veri tabanı uygulamaları için de kullanılabilir.

Harici uygulamaları SAP HANA ® ' ya bağlama prosedürü  , diğer ilişkisel veritabanlarına çok benzer.  OPC yönlendiricinin SAP HANA ® eklentisiyle, HANA veri tabanına bağlantılar grafiksel olarak yapılandırılabilir. Onun eklenti ile, OPC Yönlendirici SAP HANA kendisine ve çağrı prosedürleri okunan, veritabanına veri, değişim verileri yazabilir ® . Bu seçenekler,  mevcut diğer eklentilerle birlikte , bizi SAP HANA ®  altyapısına hızlı bir şekilde entegre etmemizi kolaylaştırır .

SAP HANA® bağlantısı örneği