ASP Otomasyon A.Ş.
Adres: Barbaros Mh. Başkan Sk. No: 14/2 Üsküdar - İstanbul
Telefon: +90 (216) 342 3206
Telefon: +90 (216) 342 3355
E-mail: [email protected]
İletişim Formu

İletişim Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.

InfluxDB Plug-in

OPC Router, eklentileriyle çeşitli endüstriyel altyapı sistemlerine bağlantılara sahiptir ve verilerine erişebilir. InfluxDB eklentisi ile artık bu verileri doğrudan Influx veritabanına aktarmak ve BigData ve analiz uygulamaları için kullanılabilir hale getirmek mümkün olmaktadır.

Ücretsiz Demo

Genel Bilgi

InfluxDB'ye kolay veri aktarımı

Influx veritabanı, InfluxData'dan gelen zaman serisi verileri için güçlü bir BigData / NoSQL veritabanıdır  . Yeni ilişkisel olmayan veritabanı konseptleri sayesinde, InfluxDB, zamanla ilgili büyük miktarda veriyi çok hızlı ve verimli bir şekilde depolayabilir ve bunları yükleyip yeniden kullanılabilir hale getirebilir.
OPC Router, eklentileriyle çeşitli endüstriyel altyapı sistemlerine bağlantılara sahiptir ve bu nedenle verilerine erişebilir. InfluxDB eklentisi ile artık bu verileri doğrudan Influx veritabanına aktarmak ve BigData ve analiz uygulamalarına sunmak mümkün. Veri kaynakları InfluxDB'ye her zamanki gibi Sürükle ve Bırak'ın grafik konfigürasyonunda bağlanır.

Proses değerlerinin InfluxDB'ye aktarımı için örnek