ASP Otomasyon A.Ş.
Adres: Barbaros Mh. Başkan Sk. No: 14/2 Üsküdar - İstanbul
Telefon: +90 (216) 342 3206
Telefon: +90 (216) 342 3355
E-mail: [email protected]
İletişim Formu

İletişim Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.

RESTful Plug-in

OPC Router, REST Web Hizmetlerine erişebilir ve birçok sistemin REST API ile bağlanmasına ve bu sistemlerden veri alınmasına veya aktarılmasına izin verir. REST Tetikleyici aracılığıyla da mevcut eklentilere bağlı herhangi bir sistem için kendi REST API'sinin oluşturulmasını sağlar.

Ücretsiz Demo

Genel Bilgi

REST Modülü Web Hizmetlerine bağlanma ve veri sağlama

REST protokolü ile farklı sistemler REST arayüzüne bağlanabilir. Saf web teknolojileri üzerinde ve sistemlerdeki verileri sorgulamak ve düzenlemek için durumsuz mantık temelinde çalışır. REST arayüzü üzerinden harici sistemlere erişim ve veri alışverişine izin veren birçok modern uygulama platformunda kullanılır.

OPC Router, REST Web Hizmetlerine erişebilir ve bunları sorgulayabilir. Böylece hemen hemen her sistem REST API ile bağlanabilir ve bu sistemlerden veri alınmasına veya veri aktarılmasına izin verir. REST Tetikleyici aracılığıyla OPC Router, arama için REST işlevleri de sağlayabilir ve böylece mevcut eklentilere bağlı herhangi bir sistem için kendi REST API'sinin oluşturulmasını sağlar .

Eğitim videomuz OPC Router'ı REST iletişiminize nasıl entegre edeceğinizi açıklar.

Yeni: OpenWeatherMap'ten alınan hava durumu verileri örneğini kullanarak, REST Eklentisinin çalışmasını gösteriyoruz!

REST ile bir örnek proje görüntüsü